Apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Klimatyczne i w pełni wyposażone mieszkanie spełni wymagania wielu osób. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować sobie posiłek, pić kawę, zobaczyć film albo przygotować relaksującą kąpiel. Komfortowe łóżka pozwolą odpocząć po całym dniu zwiedzania.

A kiedy ktokolwiek chce tutaj pojawić się w delegacji to także ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju pracować, a wieczorem chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie 4 minuty. Wszystkie ułatwienia a także nowoczesne wyposażenie sprawią, że pobyt w takim miejscu wszyscy będą wspominać nad wyraz dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość znajdująca się blisko Rewy i Gdyni.

Dlatego to świetna propozycja dla osób, które nie lubią spędzić wakacji w większych kurortach. Stylowo zaaranżowane mieszkanie będzie perfekcyjną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek wypoczywać tak jak preferuje wyjątkowo: w apartamencie można będzie spędzać mniej albo więcej czasu, w zależności od wybranego stylu odpoczywania.

Jeżeli natomiast pogoda nie będzie sprzyjająca, to można spędzać czas na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Założyciel firmy ma jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie wysokim poziomie.

Z tego powodu warto mu ufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i kameralnym apartamencie. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Powierzchnia mieszkania to 108 m2.