Firma oferująca opcje dobre dla ekologii

Nowocześnie przygotowane urządzenia i usługi to oś prosperowania przedsiębiorstwa Nestro. To efekt dużego poziomu wykwalifikowania pracowników, jacy są zatrudnieni w takim miejscu. Ponadto eksperci stale sprawdzają branżę oraz kierują się trendami technologicznymi, jak i wymaganiami konsumentów. Wyroby, jakie proponuje Nestro służą zaoszczędzeniu energii oraz bardzo dobrze wpływają na ekologię. Sprawnie działające maszyny filtracyjne bardzo dobrze sprawdzą się w wielu branżach.

Wskazana firma zasłynęła z tego, że jako pierwsza wprowadza na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej efektywne, a ich budowa jest lżejsza i trwała. Technika podciśnieniowa może zdobyć przede wszystkim uznanie w branży meblowej oraz drzewnej. Poza techniką filtracyjną wpływa na to magazynowanie w silosach, z wykorzystaniem systemów wygarniania oraz spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy te bardzo dobrze sprawdzają się w nawet bardzo uciążliwych okolicznościach pracy. Są niezawodne oraz nie domagają się systematycznej konserwacji.

Nic dziwnego, że urządzenia wskazanej marki znane są na całym świecie. Poza wykonaniem maszyny na potrzeby konkretnego zakładu pracy, specjaliści zajmują się także jego wdrożeniem i szkoleniem pracowników. Elastyczne technologie Nestro mogą przystosować się do różnych warunków pracy. Portfolio firmy można zobaczyć na stronie internetowej.

Firma wykonała do tej pory sporo świadczeń z obrębu odpylania, transportowania oraz oddzielenia wiór, pyłów i pozostałych surowców lżejszych, jak również powietrza i gazów w zakładach zajmujących się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby podzielone są na podkategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących korzystać z określonych produktów.