Profesjonalne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to punkt, w jakim warto złożyć projekt, ponieważ szybko można będzie przekonać się, że pracujący w tym miejscu architekci wnętrz doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko robią wszystko w zgodzie z ustaleniami, lecz też zachowają kreatywność.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas projekty można sprawdzać na ich stronie www. Można przykładowo przeglądać projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentowców. Wyspecjalizowany architekt ma na względzie to, aby każdy z projektów pozostawał innowacyjny.

Klient w czasie pierwszej rozmowy powinien szczegółowo opowiedzieć, co jest dla niego ważne oraz jaka z grup docelowych będzie korzystała z jego lokalu. Na takiej bazie architekci stworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D lub prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyglądanie się bliżej proponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzec wszystkie detale konkretnej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwala również na wprowadzanie zmian różnego rodzaju, żeby wszystko było w harmonii. Ze względu na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z oferty pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy na odległość, dlatego można zdecydować się nie tylko na wykonanie projektu, lecz też na usługę zrobienia elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na kompletne wyposażenie domu. Elementy umeblowania będą zrobione z wykorzystaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez długi czas.