Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych oferuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskanie idealnych wyników. Dostępne tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na podstawie innowacyjnych technologii nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku bardzo dobrze sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Wskazany produkt to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez producenta i można się z nią obeznać na witrynie www.

Jeśli kupujący mają takie życzenie, mogą być zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą konkretnej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci zainteresowani jego zakupem mogą zapoznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W wypadku jakichkolwiek zapytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Opłaca się zdecydować na ten konkretny preparat, żeby mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest umieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych warunkach środowiskowych.